طراحی وپیاده‌سازی وب

طراحی وب به مهارت ساخت و راه اندازی صفحات وب گفته می شود. در گذشته وب سایتها با کدهای ساده نوشته می شدند اما با پیشرفت فناوری ها و ادغام هنر طراحی با زبان کد نویسی وبسایتها زیباتر و منعطف تر شدند.
یک وب‌سایت برای دیده شدن و مفید بودن به یک محیط کاربری مناسب و زیبا نیاز دارد تا با جذب مخاطب در ارائه محتوا و دستیابی به هدف اصلی موفق باشد . در واقع طراحی اولین بخش از یک سایت است که مخاطب به آن توجه میکند و پس از آن اقدام مطالعه آن می‌کند.
ما در استودیو طراحی کارنجک با بکارگیری دانش نوین برنامه نویسی و بهره بری از ذوق و خلاقیت طراحان مستعدمان سعی در ارائه وبسایتهایی به روز و اساتاندارد با ظاهری زیبا داریم و قصد داریم با این دید طبق استانداردهای جهانی پیش برویم.

بهینه سازی و ارتقا کیفی

بهینه سازی وبسایت برای موتور های جستجو یا به اختصار "سئو" عملیاتی است برای ارتقا جایگاه یک وب سایت در صف نتایج موتورهای جستجو در واقع می توان گفت یکی از روش های ترغیب موتورهای جستجو برای اهمیت دادن به وبسایت شما است از این رو وب سایتهایی که دارای بهترین رتبه و بیشترین تکرار در صفحات نتایج موتورهای جستجو هستند بازدید کننده بیشتری از این طریق به دست می آورند و این اتفاق به کمک سئو رخ می دهد.
استودیو کارنجک با تجربه و دانشی که در این زمینه به دست آورده این نیاز وب مسترها را به بهترین شکل برطرف می کند و وب سایت شما را به کمک خودتان به بالا ترین رتبه در موتورهای جستجو می رساند.

هاست و دامنه

تهیه هاست و دامنه جز ملزومات راه اندازی یک وب سایت می باشد. استودیو طراحی کارنجک در کنار طراحی و پیاده سازی وب سایت شما پیشنهادات ویژه‌ برای تهیه فضای میزبانی و ثبت دامنه مورد نظر شما را نیز انجام می دهد.
خدمات هاست و دامنه مختص متقاضیان طراحی وب است.

چاپ و تبلیغات

استودیو طراحی کارنجک در کنار خدماتی که در حوزه ی وب ارائه می دهد در زمینه تبلیغات و طراحی اقلام چاپی هم فعال است .تبلیغات یکی از مهم ترین عناصر کسب و کار موفق است.
تیم کارنجک با بکارگیری جدیدترین متدها و ایده پردازی های نوآورانه شما را در این زمینه همراهی می کنند. تبلیغات چاپی ، محیطی و آنلاین از جمله خدماتی است که ما در استودیو کارنجک آماده ارائه به صاحبان کسب و کار و سرمایه گذران هستیم.

Karenjak Design studio